Organizace práce

Všichni víme, že dodržování právních předpisů o bezpečnosti potravin je spojeno s velkým množstvím práce navíc. etikety E-sax zajišťují, aby označování potravin, které zpracováváme a skladujeme v lednici, bylo standardizované, jednoduché a účinné. Jak Vy, tak i Vaši zaměstnanci zvládnete techniku použití etiket E-sax během několika minut. Rychle přijdete na to, jak jednoduché je dodržovat požadavky a ustanovení pro označování potravin.

Nebudete již nikdy pochybovat o čerstvosti uložených potravin a budete si moci maximalizovat výši zisků ve Vaší kuchyni. Zároveň můžete velmi dobře zapůsobit a udělat dojem na případnou kontrolu od krajské hygienické stanice.

etikety E-sax HACCP - usnadni si to!

Permanentní popisovače, lihové fixy nebo různé nálepky nejsou považovány za bezpečné, přehledné a důkladné. Pamatujete si, kdy jste naposledy procházeli lednici nebo mrazák a našli jste jídlo, které nemá označení? Nedůslednost kuchařů při nedbalém označování Vám mnohdy přidělává práci navíc. Požadujte po svém týmu kuchařů, kuchaře nebo cukrářek důsledné označování všech jídel, která zhotovíte. Uvidíte, jak se zvýší efektivita Vaší práce.

  • snadno naleznete označené jídlo
  • rychle zkontrolujete dobu trvanlivosti, která je určena podle hygienických norem nebo HASAP
  • etikety jsou odlišené barvami podle dní v týdnu, a tudíž lze produkty snadno dohledat
  • etikety lze lehce odstranit

 

kontakt

Sídlo společnosti

esax s.r.o
Dolni Listna 32
739 61 Trinec

IČ: 026 22 262
DIČ: CZ026 22 262

Kontaktujte nás

tel. +420 739 678 897
tel. +420 606 862 546
email: obchod@esax.cz

 

 

 

Japonské kuchyňské nože

Japonské kuchyňské nože MAC - www.macnoze.cz

Napište nám